Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: content
sv: innehåll

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: sidebar first
sv: sidospalt - första

en: preface first
sv: förord - första

en: postscript first
sv: efterord - första

en: header first
sv: sidhuvud - första
