Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: content
de: Inhalt

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Page Top
de: Seitenanfang

en: Page Bottom
de: Seitenende

en: sidebar first
de: erste Seitenleiste

en: sidebar second
de: Zweite Seitenleiste
