Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: content
hu: tartalom

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: sidebar first
hu: első oldalsáv

en: preface first
hu: előszó teteje

en: postscript first
hu: zárszó teteje

en: header first
hu: fejléc eleje

en: sidebar second
hu: második oldalsáv

en: footer first
hu: első lábléc

en: footer second
hu: Lábléc második
