Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: content
id: konten

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah

en: sidebar first
id: Sisi pertama
