Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: content
nl: inhoud

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Libra
nl: Weegschaal

en: sidebar first
nl: eerste zijbalk

en: footer first
nl: eerste footer
