Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: content
uk: матеріал

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Libra
uk: Терези
