Libraries API (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Version
el: Έκδοση

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Name
el: Όνομα

en: OK
el: ΟΚ

en: Provider
el: Πάροχος

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Installed version
el: Εγκατεστημένη έκδοση

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες

en: The %dependency library, which the %library library depends on, is not installed.
el: Η βιβλιοθήκη %dependency, από την οποία εξαρτάται η βιβλιοθήκη %library, δεν είναι εγκατεστημένη.

en: The version %dependency_version of the %dependency library is not compatible with the %library library.
el: Η έκδοση %dependency_version της βιβλιοθήκης %dependency δεν είναι συμβατή με τη βιβλιοθήκη %library.

en: The %library library could not be found.
el: Δε βρέθηκε η βιβλιοθήκη %library.

en: The version of the %library library could not be detected.
el: Δεν ήταν δυνατός ο εντοπισμός της έκδοσης της βιβλιοθήκης %library.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
el: Η εγκατεστημένη έκδοση %version της βιβλιοθήκης %library δεν υποστηρίζεται.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
el: Δεν ήταν δυνατός ο εντοπισμός της παραλλαγής %variant της βιβλιοθήκης %library.

en: Allows version-dependent and shared usage of external libraries.
el: Επιτρέπει την κοινή και εξαρτώμενη από εκδόσεις χρήση εξωτερικών βιβλιοθηκών.
