Libraries API (7.x-2.3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Status
no: Støða

en: Version
no: Útgáva

en: Name
no: Navn

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Installed version
no: Innløgd útgáva
