Libraries API (7.x-2.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: Libraries
af: Biblioteke
