Libraries API (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Homepage
hi: मुख पृष्ठ

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Version
hi: संस्करण

en: Links
hi: लिंक

en: Name
hi: नाम

en: Path
hi: मार्ग

en: OK
hi: ठीक है

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़

en: Dependencies
hi: निर्भरता
