Libraries API (7.x-2.4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
