Libraries API (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Download
is: Hala niður

en: Version
is: Útgáfa

en: Links
is: Hlekkir

en: Name
is: Nafn

en: Path
is: Slóð

en: OK
is: Í lagi
