Libraries API (7.x-2.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол
