Libraries API (7.x-2.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
