Libraries API (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Links
lt: Nuorodos

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: General information
lt: Bendra informacija

en: OK
lt: Gerai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Variants
lt: Variantai

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
