Libraries API (7.x-2.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Links
lv: Saites

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Installed
lv: Instalēts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
