Libraries API (7.x-2.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
