Libraries API (7.x-2.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Name
os: Ном

en: Path
os: Фæндаг
