Libraries API (7.x-2.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Links
ps: تړوني

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: OK
ps: سمه ده

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Libraries
ps: کتابتونونه
