Libraries API (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Download
ro: Descarcă

en: Version
ro: Versiune

en: Links
ro: Legături

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Provider
ro: Furnizor

en: Installed
ro: Instalat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Libraries
ro: Biblioteci

en: Dependencies
ro: Dependențe
