Libraries API (7.x-2.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Download
sl: Prenesi

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Machine name
sl: Strojno ime
