Libraries API (7.x-2.4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Homepage
ta: வலைமனை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பாதை

en: OK
ta: சரி

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
