Libraries API (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Download
tr: İndir

en: Version
tr: Sürüm

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: General information
tr: Genel bilgi

en: OK
tr: Tamam

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Installed
tr: Kurulu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Variants
tr: Değişkeler

en: Download URL
tr: İndirme bağlantısı

en: Libraries
tr: Kütüphaneler

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
