Libraries API (7.x-2.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: OK
ug: جەزملەش
