Libraries API (7.x-2.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Installed
ast: Instaláu
