Libraries API (7.x-2.5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Links
be: Спасылкі

en: Name
be: Імя

en: Path
be: Сцежка

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Installed
be: Усталявана

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Dependencies
be: Залежнасці
