Libraries API (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག
