Libraries API (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Links
ca: Enllaços

en: Name
ca: Nom

en: Path
ca: Camí

en: General information
ca: Informació general

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Download URL
ca: URL de descàrrega

en: Dependencies
ca: Dependències
