Libraries API (7.x-2.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Links
eo: Ligiloj

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Dependencies
eo: Dependecoj
