Libraries API (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Download
is: Tak niður

en: Version
is: Útgáva

en: Name
is: Navn

en: Path
is: Leið

en: Machine name
is: Maskinnavn
