Libraries API (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Links
gl: Ligazóns

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: General information
gl: Información xeral

en: OK
gl: Aceptar

en: Provider
gl: Proveedor

en: Installed
gl: Instalado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Dependencies
gl: Dependencias
