Libraries API (7.x-2.5) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Download
it: Scarica

en: Version
it: Versione

en: Links
it: Collegamenti

en: Name
it: Nome

en: Path
it: Percorso

en: General information
it: Informazioni generali

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Installed
it: Installato

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Variants
it: Varianti

en: Libraries
it: Librerie

en: Dependencies
it: Dipendenze
