Libraries API (7.x-2.5) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: OK
ku: باشە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
