Libraries API (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Download
mn: Татах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
