Libraries API (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Links
mr: दुवे

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
