Libraries API (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Download
oc: Telecargament

en: Links
oc: Ligams

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Installed
oc: Installat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Variants
oc: Variantas

en: Libraries
oc: Bibliotècas
