Libraries API (7.x-2.5) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Download
fa: دانلود

en: Version
fa: نسخه

en: Links
fa: واصلیها

en: Name
fa: نام

en: Path
fa: مسیر

en: OK
fa: موافقت

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Installed
fa: نصب شده

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
