Libraries API (7.x-2.5) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Homepage
pt: Página Pessoal

en: Download
pt: Descarregar

en: Version
pt: Versão

en: Links
pt: Ligações

en: Name
pt: Nome

en: General information
pt: Informação geral

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Installed
pt: Instalado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Variants
pt: Variações

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Uninstalled
pt: Desinstalado
