Libraries API (7.x-2.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni
