Libraries API (7.x-2.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Version
te: సంచిక

en: Links
te: లంకెలు

en: Name
te: పేరు

en: OK
te: సరే
