Libraries API (7.x-2.5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Version
th: รุ่น

en: Links
th: ลิงก์

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
