Libraries API (7.x-2.5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Links
ar: روابط

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: OK
ar: موافق

en: Provider
ar: المزود

en: Installed
ar: مثبت

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Variants
ar: المتغيرات

en: Dependencies
ar: المتطلبات
