Libraries API (7.x-2.5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Links
bg: Връзки

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път
