Libraries API (7.x-2.5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Homepage
bn: নীড়পাতা

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ
