Libraries API (7.x-2.5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Links
cs: Odkazy

en: Name
cs: Jméno

en: Path
cs: Cesta

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Variants
cs: Varianty

en: Dependencies
cs: Závislosti
