Libraries API (7.x-2.5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Homepage
cy: Hafan

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Version
cy: Fersiwn

en: Links
cy: Dolenni

en: Name
cy: Enw

en: Path
cy: Llwybr
