Libraries API (7.x-2.5) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Links
eu: Estekak

en: Name
eu: Izena

en: Path
eu: Bide-izena

en: OK
eu: Ados

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
