Libraries API (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Dependencies
gu: આધારિત
