Libraries API (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Links
hr: Poveznice

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: OK
hr: U redu

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Installed
hr: Instaliran

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
