Libraries API (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Links
ka: ბმულები

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Provider
ka: პროვაიდერი
